elma logo

Credentials

WE ARE PROUD OF THE EFFECTS ACHIEVED TOGETHER

We have been supporting our clients in finance and accounting since 1998

Spółka Ulmar Oil Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa, pragnie wyrazić pozytywną opinię na temat współpracy z Biurem Rachunkowym Elma S.C. Iwona Szeląg, Mateusz Szeląg. Współpracujemy z biurem rachunkowym Elma S.C. Iwona Szeląg, Mateusz Szeląg od 2009 roku. Pragniemy wyrazić zadowolenie z wykonywanych obowiązków. Szczególnie ważnym aspektem we współpracy z Biurem rachunkowym Elma S.C. Iwona Szeląg, Mateusz Szeląg jest duża elastyczność, otwartość oraz zrozumienie potrzeb naszej Spółki. Z pełnym zaufaniem rekomendujemy Biuro Rachunkowe Elma S.C., jako rzetelną firmę, przede wszystkim za fachowość, która połączona jest z osobistym zaangażowaniem we współpracę. Polecamy usługi świadczone przez Elma S.C. Iwona Szeląg, Mateusz Szeląg, jak również możemy podsumować, że nasza współpraca jest udana i profesjonalna.
Autostrada Sp. z o.o. ma przyjemność polecić Biuro Rachunkowe Elma S.C. Iwona Szeląg, Mateusz Szeląg z siedzibą w Zgierzu przy ul. 3-go Maja 5a. Współpraca między naszymi firmami rozpoczęta się 2012 roku i trwa nadal, ponieważ okazała się bardzo skuteczna. W ramach zawartej umowy Biuro Rachunkowe Elma S.C Iwona Szeląg, Mateusz Szeląg prowadzi księgi handlowej oraz kadry spółki. Godne uwagi jest to, że usługa wykonywana jest terminowo i bez zastrzeżeń. Biuro zasługuje na uznanie ze względu na swoją elastyczność w dostosowaniu czasu realizacji zlecenia do wymagań klienta. Klient, korzystający z usług biura, dzięki jego autentycznemu zaangażowaniu ma pewność, że zlecenie zostanie potraktowane poważnie. Pracownicy biura bardzo dobrze wykonują należące do nich obowiązki. Baza wiedzy, którą posiadają właściciele biura oraz pracownicy, naprawdę imponuje. Bez cienia wątpliwości można stwierdzić, że są specjalistami w swojej branży. Wartym docenienie atutem jest rzetelność. Z przyjemnością chce też odnotować wysokie standardy kooperacji i zaufania.
Zarząd Stadniny Koni Walewice Sp. z o. o. informuje, że spółka jest obsługiwana przez biuro rachunkowe Elma S.C Iwona Szeląg, Mateusz Szeląg w zakresie outsourcingu księgowego, rachunkowości zarządczej oraz księgowości. Jako spółka z udziałem Skarbu Państwa jesteśmy zobowiązani do sporządzania okresowych sprawozdań finansowych względem Agencji Nieruchomości Rolnych, Głównego Urzędu Statystycznego oraz Urzędu Marszałkowskiego, które to są przygotowywane przez biuro rachunkowe Elma S.C Iwona Szeląg, Mateusz Szeląg. Ze względu na bardzo wysokie wymagania jakie Stadnina Koni Walewice Sp. z o. o. stawia podmiotom zobowiązanym do obsługi finansowej naszego przedsiębiorstwa zarząd spółki Stadnina Koni Walewice Sp. z o. o. podjął współpracę z biurem rachunkowym Elma S.C Iwona Szeląg, Mateusz Szeląg, które jest solidnym partnerem. Jako prezes spółki Stadnina Koni Walewice Sp. z o. o. wyrażam uznanie dla biura rachunkowego Elma S.C Iwona Szeląg, Mateusz Szeląg za wysoce profesjonalną i solidną obsługę naszej firmy. Chcę również zaznaczyć, iż pracownicy firmy Elma S.C Iwona Szeląg, Mateusz Szeląg odznaczają się wysoką kulturą osobistą i są zawsze gotowi służyć fachową wiedzą i pomocą.
Biuro rachunkowe Elma S.C. Iwona Szeląg, Mateusz Szeląg jest naszym partnerem świadczącym usługi w zakresie księgowości, kadr i płac. Nasza współpraca rozpoczęła się w 2005 roku i od samego początku firma wykazuje się solidnym i profesjonalnym podejściem oraz troską o sprawy klienta i poprawność naszych rozliczeń księgowo-podatkowych. Indywidualne podejście do spraw klienta oraz kompetencje pracowników Elma S.C. Iwona Szeląg, Mateusz Szeląg, a także dotychczasowy brak zastrzeżeń organów skarbowych do naszej dokumentacji, są najlepszym dowodem na to, że w zakresie obsługi finansowej firma Elma S.C. Iwona Szeląg, Mateusz Szeląg jest godnym polecenia partnerem. Dzięki odpowiedniemu systemowi-informatycznemu i wsparciu wykwalifikowanej kadry specjalistów, którzy zawsze są gotowi do pomocy firma Elma S.C. Iwona Szeląg, Mateusz Szeląg gwarantuje terminowe wykonywanie zadań i prowadzenie ksiąg, przy zachowaniu dbałości o przestrzeganie obowiązujących przepisów prawa. Z całą odpowiedzialnością polecić możemy usługi firmy Elma S.C. Iwona Szeląg, Mateusz Szeląg. Zyskacie Państwo solidnego i pewnego partnera.
Niniejszym Listem Referencyjnym w imieniu spółki FST-Automatyka Sp. z o.o. potwierdzam wieloletnią współpracę z biurem rachunkowym Elma Pani Iwony Szeląg. Biuro świadczy dla nas usługi księgowe, kadrowe, prowadzi rozliczenia z Urzędem Skarbowym, ZUS-em. Współpraca ta pozwala mi zarekomendować biuro Elma jako rzetelnego oraz profesjonalnego wykonawcę. Wszelkie prace wykonywane są zawsze terminowo. Pragniemy wyrazić nasze zadowolenie z jakości świadczonych nam usług. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić innym firmom korzystanie z usług biura rachunkowego Elma.
Mam przyjemność współpracować z Biurem Rachunkowym ELMA od 2004. Współpracę zawsze cechuje indywidualne podejście do klienta rzetelność, terminowość wykonywanych zadań. Dobra organizacja pracy w prowadzeniu spraw związanych z księgowością, ZUS-cm, czy Urzędem Skarbowym sprawia, że mogę polecić usługi w/w biura.
Wysoko cenimy współpracę z Biurem Rachunkowym Elma w Zgierzu. Z usług tego biura korzystamy już od 10 lat. Zawsze możemy liczyć na rzetelną wiedzę i doświadczenie osób nas obsługujących.
Korzystam od pierwszego dnia prowadzenia działalności... Dzięki Elma mogę się zająć tym, co przynosi prawdziwe dochody. Księgowość powierzyłem fachowcom, aby nie mieć kłopotów z Urzędem Skarbowym.

Are you interested in cooperation?

You can count on us.
We guarantee the best solutions for your business.