elma logo

O nas

POZNAJ HISTORIĘ BIURA ELMA

Poznaj nasze biuro

Lorem ipsum

There are alternative methods for coping with things like stress, depression, memory issues and age associated issues like Alzheimer’s and dementia.

Effective mental health treatment doesn’t have to mean prescription medications and hours of therapy.

Przekraczamy
oczekiwania

Nie tylko zaspokajamy potrzeby naszych klientów, ale również dbamy o to, aby obsługiwane przez nas przedsiębiorstwa osiągały swoje cele.

Oferujemy
specjalistyczną wiedzę

Nasz zespół tworzą specjaliści z doskonałą wiedzą na temat finansów, księgowości, rachunkowości, prawa podatkowego przepisów regulujących działalność i sprawozdawczość przedsiębiorstw.

Szukamy najlepszych
rozwiązań

Dostarczamy usługi księgowe, finansowe oraz kadrowo-płacowe w najwyższej jakości i w rozsądnej cenie. Zapewniamy wygodne i nowoczesne rozwiązania z wykorzystaniem innowacyjnych i funkcjonalnych programów i technologii.

Profesjonalna i stała
jakość obsługi

Z takim samym zaangażowaniem podchodzimy do obsługiwanych przez nas spółek z udziałem Skarbu Państwa, jak i mikroprzedsiębiorstw. Każdy nasz klient otrzymuje od nas najwyższą jakoś usług oraz pełne zaangażowanie w powierzone sprawy.
1998
Rok założenia
Posiadamy wiedzę i umiejętności, które zdobyliśmy na przestrzeni lat.
300
Zadowolonych klientów
Cieszymy się zaufaniem już ponad 300 przedsiębiorców z różnych branż.
100
%
Zaangażowania
Sprawy Twojej firmy są dla nas najważniejsze.

CERTYFIKAT KSIĘGOWY

Jesteśmy licencjonowanym biurem rachunkowym z kadrą pracowników, którzy posiadają certyfikaty samodzielnych księgowych-bilansistów wydane przez Stowarzyszenie Księgowych.

Referencje

Poznaj kilka opinii naszych klientów
Z pełnym zaufaniem rekomendujemy Biuro Rachunkowe Elma S.C., jako rzetelną firmę, przede wszystkim za fachowość, która połączona jest z osobistym zaangażowaniem we współpracę. Polecamy usługi świadczone przez Elma S.C. Iwona Szeląg, Mateusz Szeląg, jak również możemy podsumować, że nasza współpraca jest udana i profesjonalna.
Marek Twardowski
Prezes zarządu
Pracownicy biura bardzo dobrze wykonują należące do nich obowiązki. Baza wiedzy, którą posiadają właściciele biura oraz pracownicy, naprawdę imponuje. Bez cienia wątpliwości można stwierdzić, że są specjalistami w swojej branży. Wartym docenienie atutem jest rzetelność. Z przyjemnością chce też odnotować wysokie standardy kooperacji i zaufania.
Patrycja Markowska
Prezes zarządu
Stadnina Koni Walewice Sp. z o. o. stawia podmiotom zobowiązanym do obsługi finansowej naszego przedsiębiorstwa zarząd spółki Stadnina Koni Walewice Sp. z o. o. podjął współpracę z biurem rachunkowym Elma S.C, które jest solidnym partnerem. Jako prezes spółki Stadnina Koni Walewice Sp. z o. o. wyrażam uznanie dla biura rachunkowego Elma S.C za wysoce profesjonalną i solidną obsługę naszej firmy.
Jacek Chołój
Prezes zarządu
Poznaj wszystkie

Jesteś zainteresowany współpracą?

Możesz na nas liczyć. 
Gwarantujemy najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu.